Back to Top

رستورانهای جزيره کيش

رستوران میر مهنا کیش

رستوران میر مهنا کیش

از رستوران های خوش سابقه جزیره کیش به شمار می رود که علاوه بر کیفیت و تنوع غذایی از نورپردازی و فضای داخلی منحصر به فردی بهره مند می باشد . میهمانان می توانند در کنار صرف غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی از اجرای موسیقی زنده نیز لذت ببرید .از حیث موقعیت مکانی این رستوران در فاصله کمی از دریا قرار داشته و بعد از صرف یک غذای لذیذ می توانید در کنار سواحل نیلگون خلیج فراس قدم زده و از مناظر چشم نواز اطراف هم انرژی بگبرید . 

ادامه مطلب...

رستوران نمونه کیش

رستوران نمونه کیش یکی از رستورانهای جزیره کیش است که در سفین، پشت بازار پارس خلیج، فاز خدماتی، میرمهنا، قطعه 199 قرار دارد و یکی از رستورانهای شناخته شده این جزیره است.

رستوران نمونه کیش

ادامه مطلب...

رستوران همشهری کیش

یکی از غذاخوری های لوکس و مجلل جزیره کیش رستوران همشهری است که مطابق با استاندارهای روز دنیا در شهرک صدف و مجتمع بوستان ساخته شده است . فضای مدرن و رمانتیک رستوران تحسین برانگیز بوده و کادر خدماتی آن با رفتاری شایسته بودن در این رستوران و صرف غذای آن را لذت بخش کرده.

رستوران همشهری کیش

ادامه مطلب...

رستوران پایاب کیش

رستوران پایاب کیش که در مجاورت مجموعه ورزشی المپیک واقع شده است ، قسمتی از مجموعه تاریخی پایاب کیش است که به عنوان جاذبه گردشگری جزیره مورد توجه توریستان زیادی قرار می گیرد. این رستوران یکی از رستورانهای شناخته شده کیش است که بخاطر داشتن موزیک زنده در محیط خود یکی از رستورانهای موزیکال این جزیره نام گرفته.

رستوران پایاب کیش

ادامه مطلب...

رستوران پدیده شاندیز

رستوران پدیده شاندیز یکی از باشکوه ترین رستوران های کیش محسوب می شود که غذاهای لذیذ آن بسیار شناخته شده است.این رستوران در سال 1389 در جاده جهان- نرسیده به میدان غروب ساخته شد وبه یکی از رستورانهای مشهور این جزیره تبدیل گشت.رستوران پدیده در مساحت 11 هزار مترمربع زيربنا و طي 110 روز فعاليت شبانه روزي احداث گردید.  

رستوران پدیده شاندیز کیش

ادامه مطلب...

رستوران شاندیز صفدری

رستوران ممتاز شاندیز صفدری یکی از رستورانهای خوب جزیره کیش است که در این جزیره بسیار مشهور است.این رستوران مقابل هتل آپارتمان دیدنی ها واقع شده که فضای دل انگیزی برای صرف غذا دراختیار مشتریانش قرار می دهد.

رستوران شاندیز صفدری کیش

ادامه مطلب...

رستوران شبهای کیش

رستوران شبهای کیش یکی از رستوران های پر طرفدار جزیره است که روبروی هتل پانیذ ، جنب هتل آریا و انتهای خیابان کوشا قرار دارد.این رستوران یکی از رستورانهای خوب جزیره است که طرفداران زیادی برای صرف غذا به آنجا مراجعت می کنند.

رستوران شبهای کیش

ادامه مطلب...

رستوران کوکوبانا کیش

رستوران کوکوبانا کیش یکی از رستورانهای مطرح کیش است که درمدت کمی که ازافتتاحش گذشته توانسته جایگاه خوبی بین رستورانهای این جزیره پیدا کند.این رستوران ایتالیایی در خیابان فردوسی و پاساژ مرکزتجاری قراردارد.

رستوران کوکوبانا کیش

ادامه مطلب...

رستوران توتی فروتی

رستوران توتی فروتی در فضایی باز درنزدیکی اسکله جدید جزیره قراردارد.این رستوران تنها رستوران ساحلی جزیره کیش است و به عنوان یکی از جاذبه های توریستی کیش شناخته می شود.رستوران توتی فروتی وابسته به شرکت اینترتوریست کیش با هدف ارائه غذاهای فرنگی و یک کافی شاپ مجهز در اسفند ماه 84 افتتاح شد.این رستوران با سرمایه گذاری اولیه 6 میلیارد ریال دربهترین و پرتردد ترین نقطه ازسطح جزیره یعنی در کناردریا و درمجاورت اسکله تفریحی جدید جزیره کیش کارخود را آغازکرد.مساحت این رستوران 1400 مترمربع است که 250 مترمربع از آن ساختمان می باشد.

رستوران توتی فروتی

ادامه مطلب...

رستوران نهنگ سفید

رستوران نهنگ سفید جزو رستوران های معروف جزیره است که غذاهای دریایی به همراه موسیقی زنده درآن سرو می شود.این رستوران یکی از رستورانهای دمعروف جزیره است که مسافران زیادی برای صرف غذا به آن مراجعه می کنند.

رستوران نهنگ سفید

ادامه مطلب...

صفحه1 از2